Zanotti


Zanotti

Firma Zanotti jest znakiem najwyższej jakości, niezawodności i bezpieczeństwa urządzeń chłodniczych dla branży spożywczej. Główna działalność firmy to najlepsze wykorzystanie “zimna” w celu chłodzenia, przechowywania materiałów rolno-spożywczych, suszenia i przygotowywania wędlin serów, chłodzenia oraz suszenia zboża w elewatorach i silosach, a także wyposażania samochodów chłodni i naczep.

Główne zasady produkcji urządzeń i filozofia firmy Uniblock Zanotti są następujące:

  • oferować swoim klientom usługi najwyższej jakości w swoim zakresie, które zawsze wsparte są znajomością techniczną, ciągłym rozwojem i międzynarodową współpracą
  • zapewnić ciągłą, najwyższą jakość techniczną produktu i usług
  • oferować najnowsze technologie oraz niezawodność swoich urządzeń
  • zaoferować klientom kompleksowy pakiet usług od instalacji do stałego serwisu.

Zanotti S.p.A. pokrywa wysoki procent włoskiej produkcji sprzętu i wyposażenia agregatów chłodniczych i jest eksporterem tych urządzeń na cały świat. Nasza strategia sprzedaży opiera się na ciągłym wspieraniu wykwalifikowanych dystrybutorów i agentów, znajdujących się na wybranych terytoriach, którzy zapewnią klientom pełne kompleksowe usługi: od projektu instalacji do wyboru najbardziej odpowiednich dla klienta agregatów chłodniczych UNIBLOCK ZANOTTI, a także serwis. Komercyjna sieć dystrybucji jest kontrolowana przez kierowników lokalnych, wspomaganych przez techników, którzy są w stanie zaprojektować i wspomagać użytkowanie.

Co roku, firma Zanotti bierze udział w co najmniej 20 branżowych targach na całym świecie. Ważnym celem Zanotti S.p.A. jest zapewnienie najwyższej skali zasad i certyfikacji swoich produktów. Urządzenia chłodnicze firmy Zanotti powstają, aby wymagania i potrzeby stawiane przez państwa zostały w pełni spełnione i chcemy państwu zaoferować 500 różnych produkowanych modeli urządzeń chłodniczych, które pozwalają nam na zaoferowanie najszerszego asortymentu urządzeń chłodniczych na polskim rynku.

Oznaczenie CE, które znajduje się na wszystkich produktach Zanotti w pełni odpowiada wymogom bezpieczeństwa sprzętu w Europie. Oznaczenie UL dotyczy rynku UL. Certyfikat ISO 9001 firma otrzymała w 1996 r. Potwierdza on najwyższą jakość usług w procesie projektowania i najwyższą jakość wykonania podczas wszystkich procesów produkcji.