Seria AS


MONOBLOKI DO KOMÓR

Monobloki serii AS

Monobloki do chłodni średniej wielkości

  • Szybki montaż na ścianie chłodni
  • Niezwykle szybki montaż, redukujący czas i koszty instalacji
  • Biały kolor parownika dyskretnie komponuje się ze ścianami chłodni
  • Bardzo kompaktowy i bardzo wydajny
  • Elektroniczna jednostka sterująca z łatwym w obsłudze interfejsem użytkownika, które można zaprogramować według różnych potrzeby systemu

Dwie serie jednostek odpowiednich do komór chłodniczych średniej wielkości

Modele serii AS to jednostki monoblokowe charakteryzujące się niezwykłą wszechstronnością zastosowania.

Odpowiednie do średnich pomieszczeń produkty AS dzielą się na dwie serie: MAS do średnich temperatur (maks. 157 m3 przy Tc= +0°C, Tamb= +30°C) i BAS do niskich temperatur (maks. 175 m3 przy Tc = -20°C, Tamb= +30°C).

Dostarczona sprężarka jest hermetyczna w ruchu posuwisto-zwrotnym i wraz z zespołem parownika i skraplacza znajduje się w jednym korpusie ze stali pomalowanej proszkowo epoksydowo, dzięki czemu maszyna jest zwarta, solidna i łatwa w obsłudze.

Odszranianie gorącym gazem za pomocą podwójnego zaworu elektromagnetycznego jest automatycznie programowane z częstotliwością cykli, dzięki czemu AS jest samodzielną i niezawodną maszyną, bez konieczności okresowej konserwacji.

Rura odprowadzająca skropliny musi być zainstalowana i podłączona do odpływu znajdującego się w dolnej części części skraplającej.

Grzałka karteru i regulator prędkości wentylatorów skraplacza są dostępne w standardzie, dzięki czemu urządzenie nadaje się do pracy w niskich temperaturach otoczenia.

Sterowanie jednostką AS odbywa się poprzez zaprogramowaną elektroniczną jednostkę sterującą umieszczoną na panelu elektrycznym z interfejsem użytkownika, który umożliwia ustawienie żądanej temperatury i parametrów pracy.

Instalacja przez ścianę jest łatwa i szybka, biorąc pod uwagę zwartość maszyny i składa się z jednego otworu w ścianie pomieszczenia do zainstalowania maszyny.

Gama AS to maszyna chłodnicza odpowiadająca wymaganiom zastosowań komercyjnych i półprzemysłowych.

Dane techniczne

Seria AS

TEMPERATURA PRACY (°C):
MAS -5÷10 | BAS -15÷-25
MOC CHŁODZĄCA (W):
MAS 4.981÷10.424 (Tc= +0°C , Tamb= +30°C)
BAS 4.541÷8.663 (Tc= -20°C, Tamb= +30°C)
TYP INSTALACJI:
Montaż naścienny, typ przelotowy
CZYNNIK CHŁODNICZY: R134a | R452A

Card image

BROSZURA

Pobierz