Seria GM


MONOBLOKI DO KOMÓR

Monobloki serii GM

Wydajne i niezawodne jednostki monoblokowe z awangardową technologią zarządzania

  • Szybki montaż na ścianie okrakowej, idealny dla nowych zastosowań lub poprzez instalację naścienną, idealną do prac remontowych
  • Korpus części skraplającej z metalicznym szarym wykończeniem
  • iały kolor parownika dyskretnie się komponuje ze ścianami chłodni
  • Komora sprężarki jest gotowa do zaizolowania odpowiednim materiałe dźwiękochłonnym w celu zmniejszenia hałasu poziomy
  • Kondensatory mikrokanałowe są dostępne w ofercie z najmniejszą ramą (GM1), aby jak najbardziej zmniejszyć ilość czynnika chłodniczego i zapewnić wyższą efektywność energetyczną
  • Jednostki wyposażone w panel sterowania nowej generacji z łatwym w użyciu interfejsem, który można podłączyć do systemów monitorowania i zdalnego zarządzania

Wszechstronny asortyment przy niskich kosztach eksploatacji

Modele serii GM to jednostki monoblokowe charakteryzujące się zwartością, odpowiednie i dostępne dla każdego, kto szuka sposobu na instalację na ścianie.

Seria GM, odpowiednia do małych pomieszczeń, składa się z 2 Linii:
MGM do średnich temperatur (max 38 m3 przy Tc= +0°C, Tamb= +32°C) i BGM dla niskich temperatur (maks. 39 m3 przy Tc= -20°C, Tamb= +32°C).

Ta seria monobloków charakteryzuje się niezwykłą kompaktowością, pozwalającą zoptymalizować przestrzeń użytkową wnętrza chłodni, gwarantując doskonałą wydajność i niezawodność.

Solidność, prostota montażu i ekstremalna łatwość obsługi to mocne strony tych urządzeń, gwarantujące wysoką wydajność w niejednorodnych warunkach pracy. Hermetyczna sprężarka tłokowa i programowalne automatyczne odszranianie gorącym gazem, z cyklem częstotliwości, sprawiają, że GM jest samodzielnym i niezawodnym urządzeniem, bez konieczności powtarzalnej konserwacji.

System usuwania skroplin jest automatyczny i nie wymaga połączeń zewnętrznych a czysta i autonomiczna praca dostępna jest dzięki tacce odparowywania skroplin dostępnej w standardowej konfiguracji urządzenia. Panel elektryczny GM posiada elektroniczną jednostkę sterującą, której parametry pracy są już zaprogramowane. Elektroniczna jednostka sterująca zarządza GM i umożliwia sygnalizację wszelkich nieprawidłowości.

Dane techniczne

Seria GM

TEMPERATURA PRACY (°C):
MGM -5÷10 | BGM -15÷-25
MOC CHŁODZĄCA (W):
MGM 855÷3.351 (Tc= +0°C , Tamb= +30°C)
BGM 679÷3.160 (Tc= -20°C, Tamb= +30°C)
TYP INSTALACJI:
Montaż naścienny lub montaż przez ścianę
CZYNNIK CHŁODNICZY: R134a | R452A

Card image

BROSZURA

Pobierz