Seria RS


MONOBLOKI DO KOMÓR

Monobloki serii RS

Jednostki monoblokowe odpowiednie dla średnich i dużych wielkości komór chłodniczych i tuneli mroźniczych

  • Ekstremalna wszechstronność zastosowań, niskie i średnie temperatury, temperatury wielowartościowe i tunele zamrażalnicze
  • Odpowiednie do różnych typów zastosowań
  • Kompaktowy i wysoce odporny na wszelkie warunki środowiskowe stan
  • Zawór elektromagnetyczny i zawór termostatyczny dla uzyskania wysokiej efektywności
  • Panel sterowania z oprzyrządowaniem elektromechanicznym do kontrolowania wszystkich funkcji urządzenia

Ekstremalna wszechstronność zastosowania, odpowiednia do tuneli mroźniczych

Modele serii RS to jednostki monoblokowe charakteryzujące się niezwykłą wszechstronnością zastosowania, idealne do średnio-dużych pomieszczeń.

Seria składa się z czterech asortymentów: MRS dla pomieszczeń o temperaturze dodatniej (max 969 m3 przy Tc= +0°C, Tamb= +30°C), BRS dla pomieszczeń o temperaturze ujemnej (max 1,229 m3 przy Tc= -20°C, Tamb= +30°C), PRS dla pomieszczeń wielofunkcyjnych wykorzystywanych w średniej lub niskiej temperaturze (max 700 m3 przy Tc= -20°C, Tamb= +30°C) oraz CRS dla tunelu mroźniczego.

Jest to gama, która odpowiada na różne typy zastosowań.

Wszystkie modele składają się z dwóch jednostek połączonych ze sobą w jedną konstrukcję: agregatu skraplającego z korpusem stalowym oraz agregatu parującego, wyposażonego w blachy aluminiowe, które nadają produktowi zwartość i wysoką wytrzymałość.

Zawory elektromagnetyczne i termostatyczne do rozprężania czynnika chłodniczego to komponenty dostarczane w standardzie, które pozwalają na optymalizację wydajności urządzenia.

W pełni automatyczne odszranianie gorącym gazem i grzałka karteru sprężarki gwarantują optymalną wydajność i bezpieczeństwo.

Panel sterowania z oprzyrządowaniem elektromechanicznym zarządza wszystkimi elementami maszyny, ułatwiając użytkownikowi regulację wszystkich parametrów.

Konserwację ułatwia obecność przednich paneli, które można otworzyć, aby uzyskać bezpośredni i bezpieczny dostęp do układu chłodniczego.

Instalacja odbywa się poprzez ścianę z panelem chłodniczym.

Agregat skraplający nadaje się do montażu na zewnątrz.

Zdalny panel sterowania umożliwia jednoczesne zarządzanie jedną lub większą liczbą jednostek zainstalowanych w tym samym pomieszczeniu.

Wszystkie te cechy sprawiają, że jednostka RS jest wydajną, niezawodną i wszechstronną maszyną, głównie do zastosowań przemysłowych.

Dane techniczne

Seria RS

TEMPERATURA PRACY (°C):
MRS -5÷10 | BRS -15÷-25 | PRS 5÷-25 | CRS -30÷-50
MOC CHŁODZĄCA (W):
MRS 1.950÷25.372 ( Tc=+0°C, Tamb= +30°C)
BRS 3.547÷35.030 (Tc= -20°C, Tamb= +30°C)
PRS 5.645÷21.923 (Tc= -20/+0°C, Tamb=+30°C)
RS 5.188÷22.251 (Tev= -35°C, Tcond= +30°C)
TYP INSTALACJI:
Montaż naścienny, typ przelotowy
CZYNNIK CHŁODNICZY: R134a | R449A

Card image

BROSZURA

Pobierz