Seria SB


MONOBLOKI DO KOMÓR

Monobloki serii SB

Monobloki do montażu sufitowego

  • Szybki montaż na dachu chłodni
  • Instalacja sufitowa pozostawia przestrzeń wewnątrz chłodu pokój całkowicie darmowy
  • Biały kolor parownika dyskretnie się komponuje ze ścianami chłodni
  • Niezwykle szybki montaż, redukujący czas i koszty instalacj
  • Najlepszy stosunek powierzchni do wydajności
  • Zdalny elektroniczny panel sterowania z przyjaznym dla użytkownika interfejsem

Jednostki łatwe w montażu i obsłudze

Modele serii SB to jednostki monoblokowe charakteryzujące się dużą wszechstronnością zastosowania i dostępne dla każdego, kto szuka sposobu na montaż sufitowy.

Odpowiednia do małych pomieszczeń seria SB składa się z 2 linii: MSB do średnich temperatur (maks. 57 m3 przy Tc= +0°C, Tamb= +30°C) i BSB do niskich temperatur (maks. 68 m3 przy Tc = -20°C, Tamb= +30°C).

Mając na celu trwałość i wydajność, korpus agregatu skraplającego jest wykonany z blachy stalowej, podobnie jak parownik umieszczony w izolowanym termicznie przedziale i podłączony bezpośrednio do części skraplacza.

Hermetyczna sprężarka tłokowa i zaprogramowane automatyczne odszranianie gorącym gazem z częstotliwością cykli sprawiają, że SB jest samodzielną maszyną bez konieczności okresowej konserwacji.

Montaż urządzenia na suficie jest bardzo łatwy, montaż składa się z pojedynczego otworu, w który zostanie włożona część parująca, co nie wymaga innych połączeń.

System usuwania skroplonej wody jest automatyczny. Panel elektryczny SB posiada elektroniczną jednostkę sterującą, której parametry pracy są już zaprogramowane.

Elektroniczna jednostka sterująca zarządza SB i umożliwia sygnalizację wszelkich nieprawidłowości.

Rodzaj instalacji oraz sterowanie maszyną, proste i intuicyjne dzięki zdalnemu, elektronicznemu panelowi sterującemu, który można zamontować na ścianie w celu ustawienia żądanej temperatury i wizualizacji ewentualnych alarmów, sprawiają, że zarządzanie jednostką SB jest łatwe.

Ta gama monobloków, charakteryzująca się niezwykłą zwartością, pozwala zoptymalizować przestrzeń użytkową wewnątrz chłodni, gwarantując doskonałą wydajność, niezawodność i wydajność.

Dane techniczne

Seria SB

TEMPERATURA PRACY (°C):
MSB -5÷10 | BSB -15÷-25
MOC CHŁODZĄCA (W):
MSB 857÷4.871 (Tc= +0°C , Tamb= +30°C)
BSB 628÷4.849 (Tc= -20°C, Tamb= +30°C)
TYP INSTALACJI:
Montaż sufitowy
CZYNNIK CHŁODNICZY: R134a | R452A

Card image

BROSZURA

Pobierz