Seria AS-E


MONOBLOKI OUTDOOR

Monobloki outdoor serii AS-E

Monobloki odpowiednie dla produktów przechowywanych w chłodniach mobilnych

  • Nadaje się do przechowywania świeżych produktów w chłodniach montowane na przyczepach będących w ciągłym ruchu
  • Specjalne jednostki do instalacji zewnętrznych
  • Niezwykle solidne i skuteczne
  • Łatwa, szybka i ekonomiczna instalacja
  • Precyzyjne i funkcjonalne sterowanie urządzeniem

Specjalne jednostki odpowiednie do mobilnych komór chłodniczych

Modele serii AS-E to jednostki monoblokowe do montażu na zewnątrz, przeznaczone do przechowywania produktów świeżych w pomieszczeniach zamontowanych na przyczepach podlegających ciągłemu ruchowi.

Seria AS-E składa się z 3 serii: MAS do pomieszczeń o temperaturze dodatniej (maks. 186m3 przy Tc= +0°C, Tamb= +30°C), BAS do pomieszczeń o temperaturze ujemnej (maks. 160m3 przy Tc= -20°C , Tamb= +30°C) i PAS, wersja poliwalentna zdolna do reprodukcji obu zakresów temperatur.

AS-E to specjalna jednostka do montażu na zewnątrz: korpus ABS został zaprojektowany tak, aby zapobiegać przenikaniu deszczu, co pozwala na stosowanie tych grup w ruchomych pomieszczeniach bez szczególnej ochrony przed czynnikami atmosferycznymi.

Niezwykle solidny i skuteczny korpus zawiera wydajny i wszechstronny układ chłodniczy wyposażony w sprężarkę rotacyjną lub scroll z możliwością regulacji wydajności w modelach PAS. Ekspansja odbywa się poprzez kapilary. Sekcja skraplająca, zintegrowana z jednostką monoblokową, wyposażona jest w czterobiegunowy wentylator wraz z wyłącznikiem ciśnieniowym wentylatora.

Standardowe wyposażenie modeli AS-E obejmuje separator cieczy-akumulator wraz z filtrem-osuszaczem, panel chłodniczy o średnicy 100 mm i grzałkę karteru, aby zapewnić prawidłową i niezawodną pracę również w instalacjach zewnętrznych.

Urządzenie wyposażone jest w system odszraniania gorącym gazem z podwójnym zaworem elektromagnetycznym i tacą odparowującą kondensat.

Modele o wielkości równej lub większej niż 430 są wyposażone w regulowane presostaty maksymalnego i minimalnego ciśnienia kalibracyjnego z automatycznym resetowaniem, w celu zwiększenia bezpieczeństwa i wydajności podczas pracy.

Sekcja parownika zintegrowana z jednostką monoblokową jest umieszczana wewnątrz pomieszczenia po montażu przez ścianę.

Szybka i łatwa instalacja składa się z pojedynczego otworu, w którym można umieścić maszynę, pozostawiając sekcję skraplania na zewnątrz.

Aby zmaksymalizować ochronę wszystkich komponentów, sekcja skraplająca zasysa powietrze z dolnej kratki, a wylot powietrza odbywa się przez przednią kratkę.

Instalacja jest prosta i szybka, co ułatwia dołączona do zestawu wtyczka zewnętrznego zasilania, kabel do oświetlenia komory chłodniczej (1 m) i kabel mikroprzełącznika do drzwi (3 m).

Sterowanie i ustawianie urządzenia jest proste i intuicyjne dzięki elektrycznemu panelowi sterującemu wyposażonemu w elektroniczną jednostkę sterującą.

Panel zamontowany z przodu urządzenia zawiera bezpieczniki bezpieczeństwa, wyłącznik główny, wskaźnik temperatury powiązany z termostatem elektronicznym, przycisk ręcznego odszraniania, wyłącznik podgrzewania wstępnego i kontrolkę zasilania, umożliwiając użytkownikowi dokładną kontrolę nad urządzeniem .

Dane techniczne

Seria AS-E

TEMPERATURA PRACY (°C):
MAS -5÷10 | BAS -15÷-25 | PAS -25÷10
MOC CHŁODZĄCA (W):
MAS 3.561÷12.084 (Tc= +0°C , Tamb= +30°C)
BAS 2.753÷8.127 (Tc= -20°C, Tamb= +30°C)
PAS 2.753÷8.127 (Tc= -20°C, Tamb= +30°C)
TYP INSTALACJI:
Montaż naścienny, typ przelotowy
CZYNNIK CHŁODNICZY: R134a | R449A

Card image

BROSZURA

Pobierz