Seria AS-R


MONOBLOKI OUTDOOR

Monobloki outdoor serii AS-R

Monobloki ze sprężarką obrotową, idealne do użytku na zewnątrz

  • Idealny do przechowywania świeżych produktów w kontenerach zamontowanych na przyczepach poddawanych ciągłym obciążeniom podróży
  • Specjalna jednostka do zastosowań zewnętrznych
  • Niezwykle solidne i skuteczne
  • Łatwa, szybka i tania instalacja
  • Precyzyjne i funkcjonalne sterowanie jednostką

Jednostki specjalne idealne do kontenerów mobilnych

Modele serii AS-R to jednostki monoblokowe do montażu na zewnątrz, przeznaczone do konserwacji produktów świeżych w komorach zamontowanych na przyczepach podlegających ciągłemu ruchowi.

Seria AS-R składa się z trzech jednostek średniotemperaturowych, idealnych dla ogniw o maksymalnej pojemności 19 m3 (Tc= +0°C, Tamb= +30°C).

AS-R to specjalna zewnętrzna maszyna chłodnicza: korpus ABS jest zbudowany tak, aby zapobiegać przenikaniu wody deszczowej, co pozwala na stosowanie tych grup w mobilnych ogniwach bez szczególnej ochrony przed czynnikami atmosferycznymi. Niezwykle solidne i skuteczne nadwozie zawiera wydajny i wszechstronny układ chłodniczy wyposażony w sprężarkę rotacyjną.

Rozprężanie odbywa się za pomocą kapilary, a część skraplająca zintegrowana w monobloku jest wyposażona w czterobiegunowy wentylator wraz z wyłącznikiem ciśnieniowym wentylatora.

Standardowe wyposażenie modeli AS-R obejmuje separator cieczy-akumulator w komplecie z filtrem osuszającym, podkładką 100 mm i rezystorem podgrzewającym, przydatnym do zapewnienia prawidłowej pracy maszyny, ponieważ ma być ona zainstalowana na zewnątrz.

Elementy wewnętrzne uzupełniają system odszraniania gorącym gazem z podwójnym elektromagnesem i tacą na skropliny powstałe w fazie parowania.

Urządzenia są również wyposażone w regulowane przełączniki maksymalnego ciśnienia kalibracji z automatycznym resetem w celu zwiększenia bezpieczeństwa i wydajności podczas pracy.

Część parująca zintegrowana z monoblokiem umieszcza się wewnątrz komory po zamontowaniu podkładki na ścianie.

Rodzaj montażu, łatwy i szybki, składa się z pojedynczego otworu do obudowy maszyny, pozostawiając część skraplającą na zewnątrz, która, biorąc pod uwagę predyspozycje nadwozia do maksymalnej ochrony elementów wewnętrznych, zasysa powietrze do dolnej części części maszyny, natomiast wydalanie odbywa się od przodu przez wyznaczone szczeliny.

Rozwiązania konstrukcyjne AS-R umożliwiają ekstremalną szybkość podłączenia elektrycznego maszyny, dzięki obecności wtyczki z boku korpusu, do której dołączone są kable do oświetlenia ogniwa (1m) i mikro drzwi (3m).

Sterowanie i ustawianie urządzenia jest proste i intuicyjne przy użyciu elektrycznego panelu sterowania z elektroniczną jednostką sterującą do zarządzania pracą urządzenia.

Panel z przodu wyposażony jest w bezpieczniki, zawiera wyłącznik główny, wskaźnik temperatury powiązany z termostatem elektrycznym wewnętrznego sterowania, przycisk ręcznego odszraniania, wyłącznik wstępnego nagrzewania i wskaźnik zasilania, dzięki czemu użytkownik może mieć precyzyjną kontrolę nad działanie urządzenia.

Dane techniczne

Seria AS-R

TEMPERATURA PRACY (°C):
MAS -5÷10
MOC CHŁODZĄCA (W):
MAS 1.100÷1.900 (Tc= +0°C , Tamb= +30°C)
TYP INSTALACJI:
Montaż naścienny, typ przelotowy
CZYNNIK CHŁODNICZY: R407C

Card image

BROSZURA

Pobierz