Seria RCV


PRZECHOWYWANIE WINA W BUTELKACH

Seria RCV

Jednostki monoblokowe do przechowywania wina butelkowanego

  • Dokładna kontrola wilgotności i temperatury w celu zagwarantowania jakości produktów
  • Pojedynczy sterownik elektroniczny do zarządzania wilgotnością i temperaturą
  • Szybki i łatwy montaż przez ścianę jest nieinwazyjny dla kubatury pomieszczenia

Przechowywanie win butelkowanych w małych i średnich pomieszczeniach

Jednostki RCV to monobloki chłodnicze przeznaczone do przechowywania win butelkowych w małych i średnich pomieszczeniach za pomocą elektronicznej kontroli temperatury i wilgotności.
Nagłe zmiany temperatury skracają cykl życia wina.
Z tego powodu przestrzeganie warunków higrometrycznych, ciągła wentylacja i brak wibracji to podstawowe parametry zapewniające najlepsze uszlachetnienie produktu.

Zaczynając od lekkiego i funkcjonalnego korpusu z blachy stalowej o kompaktowych wymiarach, modele RCV zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać i odtwarzać optymalne warunki wymagane w procesach przechowywania wina.

Zakres pracy wynosi od +20°C do +10°C, a osiągalny zakres wilgotności waha się od 60% do 80%.

Wydajny układ chłodniczy jest całkowicie chroniony przez monoblokową obudowę.
Agregat wyposażony jest w dźwiękoszczelną sprężarkę hermetyczną, skraplacz wyposażony w 4-biegunowy wentylator, parownik z wentylatorem oraz jest wstępnie napełniony czynnikiem chłodniczym.

Cechą wyróżniającą tę serię jest system kontroli warunków higrometrycznych środowiska.
Sterowanie wilgotnością i temperaturą jest scentralizowane i zarządzane przez pojedynczy sterownik elektroniczny, który zabezpiecza sekwencje faz nawilżania i osuszania, zapewniając wysoką wydajność.
System kontroli wilgotności za pomocą oporników elektrycznych opiera się na wodzie dostarczanej automatycznie z sieci wodociągowej, do której podłączone jest urządzenie.

Faza osuszania poprzedza proces dogrzewania, podczas którego temperatura wewnątrz komory jest regulowana za pomocą ogrzewania elektrycznego.

Modele RCV są wyposażone w kabel z panelem uchwytu sondy, umożliwiający stałą i dokładną detekcję temperatury i wilgotności w pomieszczeniu.

Szybki i łatwy montaż przez ścianę jest nieinwazyjny dla objętości pomieszczenia i wymaga pojedynczego otworu w ścianie, w którym zostanie umieszczona sekcja parownika.
System usuwania skroplin nie wymaga zewnętrznych podłączeń, co zwiększa niezależność urządzenia podczas pracy.

Standardowe wyposażenie uzupełnia separator-akumulator, filtr osuszacza czynnika chłodniczego, automatyczny system odszraniania i kabel zasilający.

Funkcje RCV można łatwo programować i dostosowywać za pomocą intuicyjnego sterownika elektronicznego z interfejsem użytkownika umieszczonego z przodu korpusu.

Jednostki RCV, wyciszone w działaniu, kompaktowe wymiary i rygorystyczne w ustawianiu istotnych parametrów, takich jak temperatura i wilgotność, oferują wysoce skuteczne i innowacyjne rozwiązanie dla właścicieli naturalnych piwnic lub zaadaptowanych pomieszczeń, tworząc idealne środowisko dla wzmocnienia ekspresji i niepowtarzalnego charakteru charakteru swoich win.

Dane techniczne

Seria RCV

TEMPERATURA PRACY (°C):
+20÷+10
MOC CHŁODZĄCA (W):
593÷1.935 (Tc= +10°C , Tamb= +30°C)
BGM 679÷3.160 (Tc= -20°C, Tamb= +30°C)
TYP INSTALACJI:
Montaż naścienny, typ przelotowy
CZYNNIK CHŁODNICZY: R134a

Card image

BROSZURA

Pobierz