Seria GS


Splity serii GS

SPLITY

Agregaty chłodnicze typu split zaprojektowano do stosowania w małych i średnich pomieszczeniach

  • Szeroka wszechstronność montażu części skraplającej i części parującej
  • Korpus części skraplającej z metalicznym szarym wykończeniem
  • Biały kolor części parownika miesza się dyskretnie ze ścianami chłodni
  • Komora sprężarki jest gotowa do zaizolowania odpowiednim materiałem dźwiękochłonnym w celu zmniejszenia poziomu hałasu
  • Dostępne skraplacze mikrokanałowe redukujące napełnienie czynnikiem chłodniczym w jak największym stopniu i uzapewniającą wyższą efektywność energetyczną

Wydajny, intuicyjny i wyposażony w zaawansowaną technologię

Modele serii GS to jednostki typu split, przeznaczone do stosowania w małych i średnich pomieszczeniach.

Seria reprezentuje rozdzieloną wersję monobloku GM i składa się z 2 linii: MGS dla średnich temperatur (maks. 39m3 przy Tc= +0°C, Tamb= +30°C) i BGS dla niskich temperatur (maks. 41m3 przy Tc= - 20°C, Tamb= +30°C).

Dzielona konstrukcja umożliwia oddzielny montaż parownika i skraplacza, co zapewnia użytkownikowi możliwość elastycznego montażu, eliminując wszelkie problemy wynikające z braku miejsca, które mogłyby uniemożliwić montaż monobloku na ścianie pomieszczenia.

Agregat skraplający, chroniony przez odporną, pomalowaną na szaro obudowę z blachy stalowej i wyposażony w hermetyczną sprężarkę, wymaga montażu na ścianie, podczas gdy wąski parownik jest umieszczony na suficie pomieszczenia.

Połączenie pomiędzy dwiema jednostkami realizowane jest za pomocą wstępnie naładowanych rur i kabli elektrycznych (2,5 m, 5 m lub 10 m), które umożliwiają szybki montaż i łatwą konserwację. Urządzenia GS są wyposażone w automatyczny, elektryczny system odszraniania.

Standardowe wyposażenie obejmuje kable zasilające i na żądanie zestaw do stosowania GS w środowisku zewnętrznym, w tym wyłącznik ciśnieniowy lub regulator prędkości wentylatora skraplacza.

Sterowanie i ustawianie urządzenia jest proste i intuicyjne dzięki elektrycznemu panelowi sterującemu wyposażonemu w elektroniczną jednostkę sterującą.

Panel dotykowy ułatwia użytkownikowi zarządzanie centralą, pozwalając na szerokie możliwości szybkiego wyboru ustawień, uzupełniając profil wydajnego produktu, charakteryzującego się niskimi kosztami eksploatacji, skróconym czasem instalacji i zaawansowaną technologią.

Dane techniczne

Seria GS

TEMPERATURA PRACY (°C):
SB.MGS -5÷10 | SB.BGS -15÷-25
MOC CHŁODZĄCA (W):
SB.MGS 855÷3.351 (Tc= +0°C , Tamb= +30°C)
SB.BGS 679÷3.160 (Tc= -20°C, Tamb= +30°C)
TYP INSTALACJI:
System split z częścią skraplającą montowaną na ścianie
CZYNNIK CHŁODNICZY: R134a | R452A

Card image

BROSZURA

Pobierz