Seria SP-O


SPLITY

Splity serii SP-O

Jednostki typu split z czynnikiem chłodniczym przeznaczone do małych i średnich chłodni

  • Agregat skraplający do montażu na podłodze lub dachu i parownik do montażu sufitowego
  • Niezwykle szybki montaż dzięki szybkozłączom
  • Krótszy czas i koszty instalacji
  • Najlepszy stosunek powierzchni do wydajności

Niezawodna jednostka z prostym i szybkim montażem

Modele serii SP-O to jednostki typu split, przeznaczone do stosowania w małych i średnich pomieszczeniach.

Seria SP-O składa się z 2 linii: MSP dla średnich temperatur (max 41m3 przy Tc= +0°C, Tamb= +30°C) i BSP dla niskich temperatur (max 30m3 przy Tc= -20°C, Tamb= +30°C).

Dzielona konstrukcja umożliwia oddzielny montaż parownika i skraplacza, co zapewnia użytkownikowi możliwość elastycznego montażu, eliminując wszelkie problemy wynikające z braku miejsca, które mogłyby uniemożliwić montaż monobloku na ścianie pomieszczenia.

Agregat skraplający, chroniony odpornym korpusem z pomalowanej blachy stalowej i wyposażony w hermetyczną sprężarkę, wymaga instalacji naziemnej.

Wąski parownik jest umieszczony na suficie pomieszczenia, co pozwala zoptymalizować użyteczną przestrzeń wewnątrz chłodni.

Połączenie pomiędzy dwiema jednostkami realizowane jest za pomocą wstępnie naładowanych rur i kabli elektrycznych (2,5 m, 5 m lub 10 m), które umożliwiają szybki montaż i łatwą konserwację.

Systemy SP-O są dostarczane w stanie gotowym do użycia: zarówno agregat skraplający, jak i parownik zostały przetestowane i wstępnie napełnione czynnikiem chłodniczym, co zapewnia prosty i szybki montaż dzięki specjalnym złączom rurowym.

Jednostki SP-O wyposażone są w automatyczny elektryczny system odszraniania.

Opcja wykorzystania systemów SP-O w środowisku zewnętrznym, obejmująca wyłącznik ciśnieniowy lub wariator prędkości wentylatora skraplacza i grzałkę karteru, jest dostępna na żądanie.

Sterowanie i ustawianie urządzenia jest proste i intuicyjne dzięki elektrycznemu panelowi sterującemu wyposażonemu w elektroniczną jednostkę sterującą.

Zamontowany na ścianie panel zdalnego sterowania uzupełnia wyposażenie, dzięki czemu SP-O jest wydajną, niezawodną i wysoce konfigurowalną maszyną.

Dane techniczne

Seria SP-O

TEMPERATURA PRACY (°C):
SB.MSP -5÷10 | SB.BSP -15÷-25
MOC CHŁODZĄCA (W):
SB.MSP 1.140÷3.492 (Tc= +0°C , Tamb= +30°C)
SB.BSP 662÷2.581 (Tc= -20°C, Tamb= +30°C)
TYP INSTALACJI:
System dzielony z częścią skraplającą do montażu na podłodze lub na dachu
CZYNNIK CHŁODNICZY: R134a | R452A

Card image

BROSZURA

Pobierz